Instrukcija, ka pareizi atrast un iegadāties rezerves daļas:

 

1. Ja precīzi zināt jums vajadzīgas rezerves daļas numuru, tad aicinām izmantot mūsu interneta veikalu. Ievadot detaļas numuru tam paredzētajā lodziņā, tiks parādīts tās nosaukums, cenas un piegādes termiņa iespējas. Jums atliek tikai pabeigt pasūtījumu.

 

2. Ja vajadzīgais jums detaļas numurs nav atrasts - tas nenozīmē, ka nespējam to piegādāt! Lūdzam Jūs aizpildīt kontaktformu un vienas darba dienas laikā saņemsiet atbildi no mūsu konsultantiem.

 

3. Ja nespējat atrast rezerves daļas numuru vai arī neesat pārliecināts par tā pareizību, sazinieties ar mums pa telefonu vai e-pastu un mēs vienmēr palīdzēsim!

 

4. Neoriģinālās virsbūves rezerves daļas, kā arī tuninga daļas varam uzskatāmi atrast šeit: http://www.diederichs.com/ , cenu pēc detaļas numura var redzēt mājas lapā, esamību noliktavā lūdzu pieprasiet.

 

5. Oriģinālās Toyota un Lexus rezerves daļas varam viegli un nekļūdīgi atrast šeit:http://www.toyodiy.com/parts/q.html , izmantojot a/m VIN numuru iegūsiet precīzi atbilstošas daļas Jūsu a/m, cenu pēc detaļas numura var redzēt mājas lapā.

 

6. Pārējo auto oriģinālās rezerves daļas varam viegli un nekļūdīgi atrast šeit: http://www.catcar.info , izmantojot a/m VIN numuru iegūsiet precīzi atbilstošas daļas Jūsu a/m, cenu pēc detaļas numura var redzēt mājas lapā.

 

Mazumtirdzniecības cenas ir redzamas nereģistrējoties. Ja esat reģistrējies un noslēdzis sadarbības līgumu ar DTS, tad jūsu profilā tiks pievienotas atlaižu grupas katrai auto markai, atkarībā no pasūtījumu apjoma.

 

Ieliekot preču kodu pasūtījuma grozā un pasūtot to, uz Jūsu norādīto epastu atnāks priekšapmaksas rēķins, kuru apmaksājot rezerves daļa tiks pasūtīta, kā arī tiks nosūtīta uz epastu informācija par avansa saņemšanu un pasūtījuma pieņemšanu un tālāko apstrādi. Par pasūtījuma gaitu informēsim zvanot uz Jūsu norādīto telefona numuru vai arī informējot uz epastu. Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, veicot pasūtījumu, droši zvaniet, mēs palīdzēsim Jums atrast gan pareizo rezerves daļas numuru un gan noformēt pasūtījumu

DiederichsFEBEST
Rakstiet mums:
Ievadiet drošības kodu: eg
 
Mājas lapas izstrāde WEB DESIGN AND DEVELOPMENT SOLUTIONS, mājas lapu izstrāde un dizains, разработка домашних страниц, дизайн