Detaļu Tehniskais Serviss (dts) - auto un moto rezerves daļu un aksesuāru vairumtirdzniecības uzņēmums,  kas tika izveidots, lai profesionālā līmenī apkalpotu esošo Latvijas automobiļu apkalpošanas un apdrošināšanas gadījumu tirgu.

Uzņēmuma svarīgākie mērķi ir nemainīgi: kvalitāte, sasniedzamība, precizitāte, garantijas nodrošināšana un klientam draudzīgs mārketings.

Mūsu uzņēmuma specializācija ir Eiropas, Japānas, Korejas un Amerikas auto rezerves daļu vairumtirdzniecība. Plašā sortimentā piedāvājam oriģinālās, kā arī augstas kvalitātes neoriģinālās rezerves daļas pēc pasūtījuma un no noliktavas.

Pēc pasūtījuma varam piegādāt praktiski jebkuru oriģinālo rezerves daļu 4-14 dienu laikā. Attiecībā uz Japānas un Korejas auto markām piedāvājam vairākas cenas atkarībā no piegādes termiņa, ja varat gaidīt, cena Jūs patīkami pārsteigs, īpaši tas attiecās uz TOYOTA & LEXUS, SUBARU, SUZUKI, HONDA, ISUZU, MITSUBISHI, NISSAN, MAZDA, KIA & HYUNDAI, DAIHATSU oriģinālajām rezerves daļām.

 

dts sia norēķinu rekvizīti:

 

SIA "DTS", Reģ.:  LV40003695808 , Vienības gatve 18, Rīga, LV-1004, Latvija


A/S Swedbank
konts: LV65HABA0551007740320


vai


A/S SEB banka
konts: LV70UNLA0050012990898

 

 

DiederichsFEBEST
Rakstiet mums:
Ievadiet drošības kodu: ij
 
Mājas lapas izstrāde WEB DESIGN AND DEVELOPMENT SOLUTIONS, mājas lapu izstrāde un dizains, разработка домашних страниц, дизайн